Žiaci

Súťažný ročník 2018/19

V sobotu 30.marca od 11,30 hod hrali naši žiaci v Podlužanoch. Prehrali 3:6 (1:3). Hrali sme tentoraz kompletní. Dali sme tri góly (Goral 2 a Valachy) a prezident klubu M.Petráš, ktorý bol tiež na zápase prítomný povedal, že aj sa dalo na našu hru pozerať. Nabudúce vraj prídu posilniť družstvo aj ďalší hráči…

V sobotu 23.3.2019 začalo jarnú časť naše žiacke družstvo domácim zápasom proti Tlmačom. Pre chorobu viacerých detí proti súperovi bojovalo len 10 „statočných“ chlapcov a dievčat. Súperovi odolávali celý prvý polčas, ktorý prehrali len 0:2. Po polčase nám postupne ubúdali sily a nakoniec sme prehrali 0:12. Veríme, že keď budú všetci zdraví a niektorí aj ochotní zabojovať za klub, budú výsledky lepšie. Budúcu sobotu 30.marca hrajú žiaci v Podlužanoch.

Naše žiacke družstvo nastúpilo v sobotu 25. augusta na svoj prvý súťažný zápas proti súperovi z Podlužian. Za naše mužstvo nastúpili: Bóna – Goral, Szalay, Péter, Píšová, Mazúchová, Bošiak, Repiská, Miedzga, Vrecník, Wohland a v II.polčase aj Gašpar. Začali sme veľmi dobre, lebo už v 13.min sme viedli 2:0. Súper však mal rozdielového hráča Adama Harmadyho, ktorý nám sám dal 5 gólov. Nakoniec sme prehrali 3:6, po polčase 2:3, ale za sympatický výkon sa naša kombinovaná zostava, v ktorej si svoje miesto zastali aj hráči z prípravky, nemusí hanbiť. Naše góly dali Vrecník, Goral a Szalay. Dúfame, že v nasledujúcich zápasoch doplnia tím aj ďalší hráči. Už vo štvrtok 30.augusta o 17,00 h. budú hrať žiaci dohrávaný zápas 1.kola v Tlmačoch.

Žiaci pred 1.kolom 2018-19

Súťažný ročník 2017/18

Žiacke družstvo, hrajúce ako spoločné družstvo Plášťoviec a Žemberoviec zakončilo súťažný ročník v sobotu 2.júna na domácom ihrisku za veľmi horúceho letného počasia odvetou proti súperovi z Jura nad Hronom. Nastúpili sme v nasledovnej zostave: Rusnák – Hunka. Píšová, Patyi, Péter – Goral, Kristín, Matyo, Križan – Bíreš, Valo. V II.polčase si ešte zahrali Sedliak, Wohland a Miedzga. Začali sme dobre, lebo v 21.min krížnou strelou dal náš vedúci gól Bíreš. Žiaľ, vydržalo nám to len dve minúty, lebo potom hostia vyrovnali a ešte do polčasu sa ujali aj vedenia. Aj hneď po prestávke v krátkom slede vstrelili ďalšie dva góly. V 61.min sme prehrávali už 1:5. V záverečnej desaťminútovke sme ešte prikrášlili výsledok dvomi gólmi, ktoré dali Bíreš a Sedliak. Takže po konečnom výsledku 3:5 v prospech hostí sme skončili na celkovom 14.mieste v tabuľke ObFZ Levice. Za zmienku stojí ešte fakt, že Miezga po svojom nástupe „vyrobil“ v náš prospech dva pokutové kopy.  Deti sa rozlúčili so sezónou po zápase malým občerstvením, ktoré pripravila pre nich p.Košťúrová a ďalšie „tety“ v mene výboru nášho klubu. Chlapci a dievčatá si zaslúžia pochvalu za to, že napriek tomu, že na jar vlastne takmer netrénovali a nemali stabilného trénera, riadne odohrali všetky zápasy. Aj keď výsledky neboli najlepšie. Rovnako patrí poďakovanie pre p.Bíreša a p.Košťúrovú, ktorí organizačne zabezpečili väčšinu zápasov. Verme, že v nasledujúcej sezóne to bude lepšie….                                                2.6.2018

Naši žiaci hrali v sobotu 26.mája svoj prvý barážový zápas o 13.miesto  v Jure nad Hronom proti domácemu FK. Nastúpili sme v zostave: Rusnák – Píšová, Goral, Kristín, Hunková – Križan, Matyo, Sedliak, S.Mazúchová Patyi, Valo. V II.polčase si ešte zahrali Hunka, Z.Mazúchová a Miedzga.  Žiaľ, zápal a bojovnosť z predchádzajúcich zápasov v Hr.Kľačanoch a proti Čajkovu doma sme zabudli doma. Prehrali sme vysoko 9:1 po polčase 4:0. Náš jediný čestný gól strelila Evka Píšová.  Škoda… Budúcu sobotu 2.júna o 11,00 h. v odvete proti tomu istému súperovi máme už len šancu ukázať, že vieme hrať aj lepšie. Hádam , áno…                               27.5.2018

Žiacky tím hostil v sobotu 19.mája doma vedúce družstvo tabuľky ŠK Čajkov. Nastúpili sme v zostave: Rusnák – Píšová, Péter, Kristín, Z.Mazúchová – S.Mazúchová, Križan, Matyo, Patyi – Valo, Bíreš. V II.polčase striedali Goral a Sedliak. Do družstva sa vrátil Bíreš, ktorý hrával na jar väčšinou za dorast. Naši hráči a hráčky srdnato bojovali a silnému súperovi odolávali aj v nepriaznivom počasí (chvíľu padali aj krúpy) až do 61.min zápasu. Hostia si potom definitívne poistili víťazstvo 0:2 gólom z pokutového kopu v poslednej minúte. Napriek prehre si naše družstvo zaslúži za výkon uznanie, lebo súper na 1.mieste nastrieľal v súťaži celkove 145 gólov. V baráži o konečné umiestenie sa v priebehu ďalších dvoch týždňov stretneme s FK Jur nad Hronom.   20.5.2018

Naše žiacke družstvo nastúpilo v sobotu 12.5. v Hronských Kľačanoch proti domácemu SC. Nastúpili sme po dlhšom čase v silnejšej zostave: Hunka – Píšová, Kristín, Goral, S.Mazúchová – Patyi, Sedlák, Z.Mazúchová, Sedliak, Hunková – Miedzga, Valo. V druhom polčase si ešte zahrali v našom družstve Križan a Greško. Proti slabšiemu družstvu sme si s chuťou zahrali a zastrieľali. Najmä v prvom polčase, kedy sme vstrelili osem gólov. V druhom sme pridali ešte jeden ďalší. Tri góly dal Filip Valo, dva pridal Ján Kristín, po jednom pridali Eva Píšová, Ivan Sedliak, Matúš Goral a aj  Matej Miedzga, ktorý ešte hráva aj v prípravke. Teší, že do mužstva sa vrátili hráči, ktorí už dlhší čas nehrali. Škoda, že sa nepridal aj Tomáš Starý. Hádam si to ešte rozmyslí. Takže konečný výsledok bol 1:9 (0:8).  V priebežnej tabuľke je naše spoločné družstvo s Plášťovcami  s 19 bodmi stále na 7.mieste.  V poslednom kole hostíme 19.5. doma vedúci tím súťaže Čajkov.                        13.5.2018

10 SC Hronské Kľačany 16 0 1 15 7:132 1 1 -23 0

Naše žiacke družstvo hostilo v sobotu 5.mája súpera s Podlužian. Nastúpili sme v zostave: Rusnák – Píšová, Kristín, Péter, S.Mazúchová – Križan, Goral, Greško, Matyo, Z.Mazúchová – Valo. V priebehu II.polčasu sa do hry zapojili ešte Sedliak, Wohland a Miedzga.  Hralo sa za horúceho letného počasia. Súper vo väčšine prevyšoval našich najmenej o hlavu, čo sa logicky prejavilo aj na charaktere hry. Dlho sme odolávali, ale nakoniec sme už do polčasu prehrávali o 3 góly. Konečný výsledok 0:5 v prospech hostí. Ale aj na tomto zápase sme našli pozitíva. Družstvo kaučoval Erik Čík, čo deti privítali z nadšením. Oproti minulému zápasu v Tlmačoch sa káder rozšíril na 14 hráčov a do hry sa zapojili aj dvaja chlapci z našej prípravky. Budúcu sobotu 12.5. budú žiaci hrať o 14,00 h. v Hronských Kľačanoch.                                               6.5.2018

Žiacke družstvo cestovalo do Tlmáč vo veľmi oklieštenej zostave. Chýbali viacerí hráči, pomôcť musel aj Matej Miezga z prípravky. Naše družstvo nastúpilo v tejto zostave: Rusnák – S.Mazúchová, Kristín, Tencer, Píšová – Z.Mazúchová, Peter, Goral, Sedliak , Matyo – Valo. V 36.min vystriedal Miedzga Tencera. Chlapci a dievčatá bojovali, ale nakoniec podľahli 3:0. Škoda chýbajúcich hráčov, lebo tento súper sa dal poraziť. Vďaka patrí všetkým, ktorí prišli.