Aj v Hronských Kosihách remíza

V prvú novembrovú nedeľu sme vycestovali za súperom do Hronských Kosíh. Začali sme v zostave: Lipiansky – Rádik, Pavlík, Čík, Hajdamár – D.Petráš, L.Vanya, Mazúch, Magda – M.Petráš, Hunka. V II.polčase ešte prišli do hry Mráz, Mudrák a Šipoš. Po dlhom čase hral Lukáš Vanya, ale chýbali Klačko, T.Vanya, Šuránsky. Ako minule, začali sme dobre, keď v Hunka v 15.min prekonal súperovho brankára. Potom síce hostia vyrovnali, ale v 29.min dal náš druhý gól M.Petráš z pokutového kopu. Mali sme aj ďalšie šance, aby sme mohli výraznejšie viesť, ale do kabín na polčas sme išli len s náskokom 1:2. V druhom polčase sa nám už tak nedarilo a domáci dvomi gólmi otočili výsledok. Nakoniec sme zachránili aspoň bod, keď v 87.min hlavou vyrovnal Čík. Zápas sa skončil teda 3:3. V poslednom kole budúci víkend hostíme doma Hontiansku Vrbicu. Ďalšie známe výsledky tohto kola: H.Vrbica – Vyškovce 2:1, H.Semerovce – N-Dedina 6:3, N.Tekov – Hr.Kľačany 0:2,Cajkov – P.Ruskov 10:2, Rybník – Beša 4:0.