Verili sme si, ale nepodarilo sa

V nedeľu 22.októbra sme už dopoludnia od 11,00 hod nastúpili v Horných Turovciach. V sychravom počasí a na nie najlepšom trávniku sme začali v zostave: Gabrhel – Hajdamár, Pavlík, Čík, Rádik – D.Petráš, Mazúch, Magda, T.Vanya – M.Petráš, Klačko. Pomerne skoro sa zranil M.Petráš a nahradil ho Hunka. V II.polčase ešte prišiel Šipoš. Zhruba do 30.min sme hrali so súperom dobrú partiu a držali aj nerozhodný stav 1:1. Náš gól dal Klačko. Ale potom sme začali na súpera strácať a do polčasu už viedol 2:1. V prvej štvrťhodine druhej časti domáci pridali ďalšie dva gól a prakticky rozhodli zápas. Ešte Čík znížil, ale do zápasu späť sme sa už nedostali. Naopak, v závere domáci pridali gól a tak sme stretnutie prehrali 2:5. Aj takéto zápasy sa stávajú. Teraz sa treba pripraviť na ďalší s Čajkovom, budúcu nedeľu doma. Tiež nebude asi jednoduchý. Do zostavy hádam pribudne mladoženáč Mráz (mimochodom, gratulujeme…) a rekonvalescent Šuránsky (dnes bol chorý), chýbať bude asi zase Klačko (pracovné dôvody). Verme, že aj zranenie Mariana Petráša nebude vážne. Takže budeme znova dúfať…