Aj do tretice víťazstvo, tentoraz 5:0

V sychravom a daždivom počasí nastúpilo naše A – mužstvo v 15.kole 6.ligy na domácom trávniku v nedeľu 10.novembra proti Sokolu Starý Tekov. Než vymenujeme našu zostavu, treba pochváliť nášho hospodára pána Farkaša za perfektný trávnik, na ktorom takmer nebolo vidieť, že v posledných dňoch bol výdatne pokropený dažďom. A teraz naša zostava: Kučerka – Knoška, Petráš, Slúka, Rádik – Čík, Mazúch, Magda, Bajnovič – Vanya, Klačko. V II.polčase sa postupne ešte dostali na ihrisko Šikeť, Berkeš, Gajdoš a Tóth. Začiatok sme mali ako z veľkej knihy. Už vo 4.minúte sme po góloch Bajnoviča a Klačka viedli 2:0. Po ďalšom góle Bajnoviča z priameho voľného kopu v 24.min, keď šikovne poplietol hosťujúceho brankára náš Magda, sme už pohodlne viedli 3:0. Tak skončil aj polčas, hoci sme nevyužili ešte viacero príležitostí. V úvode II.polčasu boli aktívnejší hostia. Mali aj niekoľko dobrých možností, ale nedokázali trafiť bránku. Záver zápasu sme opäť mali vo svojej réžii, keď najprv opäť Klačko a potom Vanya upravili konečný výsledok na 5:0 v náš prospech. Naši priaznivci odmenili našich hráčov za pekný výkon potleskom. Nakoniec si všetci pochutnali na sľúbenom výbornom guláši z diviny. Teda, skončilo sa všetko ako malo. Bol dobrý futbal i chutný guláš. Dovidenia na futbale v Žemberovciach 8.marca 2020 proti Hronským Kľačanom. Po jeseni sme v priebežnej tabuľke 6.ligy na peknom 3.mieste s 30 bodmi a s celkovým skóre 50:27.

Ďalšie výsledky tohto kola: Kalná B – V.Túrovce 6:1, H.Vrbica – P.Ruskov 0:0, N.Tekov – Tlmače 2:1, H.Túrovce – N.Dedina 5:2, Jur – Hr.Kľačany 2:2, H.Trsťany – Hr.Kosihy 1:8, P.Vozokany – Čajkov 0:1.