Dobrá príprava vo veľkej zime

V nedeľu 5.marca si pozvalo naše A – mužstvo na prípravný zápas zdatného súpera z Plášťoviec. Bola to dobrá príprava. Škoda, že bola ukrutná zima. Ale kto vie, aké bude počasie budúcu nedeľu, keď už budeme hrať prvý jarný „majstrák“ proti Hronským Kosihám… Poďme teraz na dnešný zápas. Najprv k našej zostave do I.polčasu. Tu je: Lipiansky – Hajdamár, Škorec, Čík, Rádik – Šikeť, Magda, Mazúch, D.Petráš – M.Petráš, Klačko. V II.polčase hrali aj Hunka, Bíreš, Kristín a Mráz. Zápas sme mali po celý čas pod kontrolou. Hoci hostia statočne odolávali, nakoniec sme okrem viacero pekných akcií, nastrelených štyroch žrdí, či brvien dali v každom polčase aj po jednom góle a vyhrali sme 2:0. Ten prvý gól po rohovom kope M.Petráša si dal obranca hostí. Ten druhý v II.polčase dal Hunka. Keď nás pamäť neklame, bol to jeho prvý gól za A – mužstvo. Verme, že pridá v krátkom čase aj ďalšie. Tí, čo sledujú tieto články, si určite všimli v zostave oproti jeseni aj tri nové mená. Po dlhšej odmlke sa rozhodol do mužstva vrátiť náš odchovanec Lukáš Bíreš. Dúfajme, že natrvalo. Druhým je David Petráš, ktorý prichádza z druholigového dorastu Slovanu Levice. Tretím je Martin Mráz z Borov. Verme, že budú pre náš tím prínosom. Zaznamenali sme aj dobrú správu, že po zranení na začiatku vlaňajšej jesene začal s rehabilitáciou aj Martin Melaga. Za krátky čas by sa mal do mužstva vrátiť aj Pleva. Chýbať nám budú z pracovných dôvodov asi dlhší čas Lukáš Vanya a Adam Šuránsky. Verme, že sa do mužstva ešte vráti aj Tomáš Vanya. Už teraz sa tešíme na Hronské Kosihy. Radi zaznamenávame, že aj naši žiaci absolvovali včera tiež prípravný zápas. Na domácom trávniku porazili Starý Tekov 8:0. Sľubný výsledok…