Dorast „zdemoloval“ Šahy 6:0

V piatok 21.9. v predohrávanom zápase hostil doma náš dorast súpera zo Slovanu Šahy. Nastúpili sme v zostave: Slosiar – Kristín, Sabala, Dolníček, Gajdoš – Vlček, Šikeť, Levák, Rusnák – Bíreš, Lipiansky. Ešte v I.polčase prišiel do hry Vaczi, v II.polčase si zahrali aj Svyda, Šeliga a Valo. Odpor súpera sme začali lámať v 35.min prvým gólom. Ešte do polčasu sme zvýšili na 2:0. V II.polčase sme do 60.min vstrelili ďalšie štyri góly a bolo „vymaľované“. O góly sa podelili Šikeť, Lipiansky a Bíreš. Všetci dali po dva góly. Konečný výsledok 6:0 by možno nepotreboval žiadny ďalší komentár. Ale predsa treba niečo pridať. Teší, že sme mali na zápas až 15 hráčov. Zahrali si aj Levák a Lipiansky, ktorí majú striedavý štart aj za A -mužstvo. Privítali sme aj nového hráča Jurija Svydu, pôvodom z Ukrajiny. Prišli aj ďalší, ktorí minule chýbali. Verme, že prídu aj nabudúce. Po zápase nám Štefan Bíreš, člen výboru OFK Družstevník Žemberovce povedal: „Super výkon. Veľká vďaka a pochvala patrí skutočne všetkým hráčom, i ľuďom, čo zabezpečovali organizáciu zápasu.“