Hladké víťazstvo vo Veľkých Turovciach

V prvú novembrovú nedeľu sme vycestovali za súperom, ktorému sa v tohtoročnej súťaži veľmi nedarí. Ale aj my sme do Veľkých Turoviec prišli len trinásti. Tu je naša zostava: Gabrhel – Hajdamár, Škorec, Čík, Šuránsky – Magda, L.Vanya, Rádik, Hunka – Klačko a Petráš. V II.polčase hrali ešte Juráň a Šikeť. Začali sme raketovo, lebo v 10.min. sme po góloch Magdu a Klačka už viedli 2:0. Keď po chvíli pridal náš ďalší gól Lukáš Vanya, do polčasovej prestávky sme išli s pokojným náskokom 3:0. Dobre bolo, že góly sme neprestali dávať ani v druhej časti hry. Najprv po peknej prihrávke L.Vanyu dal svoj druhý gól v zápase Klačko a v 60.min šikovne prehodil domáceho brankára Rádik a uzavrel náš gólostroj na čísle päť. Domácim sa nakoniec podarilo tiež prekonať nášho brankára a stretnutie sa skončilo našim víťazstvom 1:5. Hrajúci tréner M.Petráš po zápase pochválil celé mužstvo za ucelený výkon. Z radov našich priaznivcov, prítomných na zápase zaznelo, že najviac tvrdili našu „muziku“ Magda, Klačko a Rádik. Radi to tlmočíme… Budúci víkend nás čaká posledný zápas jesene, keď budeme u nás hostiť Hontiansku Vrbicu. Ďalšie zápasy tohto kola v 7.lige: Čajkov – N.Dedina 1:1, N.Tekov – H.Turovce 8:2. H.Vrbica – Hr.Kľačany 2:1, Kalná B – T.Lužany 5:2, Rybník – P.Ruskov 3:5, Hr.Kosihy – Beša 3:1.