Opäť bez bodov

V nedeľu 9.júna prichádzali na štadión naši priaznivci v dobrej nálade a v očakávaní dobrej hry. Naše A – mužstvo privítalo doma AB Hronské Kosihy. V horúcom letnom dni to aj zo začiatku vyzeralo nádejne. Už v 8.minúte sme totiž viedli už 2:0 po góloch Mazúcha a Petráša z pokutového kopu. Lenže hosťujúci tím, neustále povzbudzovaný skupinou svojich fanúšikov s bubnom, sa postupne dostával do hry a ešte do prestávky vyrovnal nielen hru, ale aj výsledok na 2:2. Aj II.polčas sme začali dobre, keď Klačko v 54.min. trafil do súperovej bránky excelentne z priameho voľného kopu. Žiaľ, od 63.min opäť súper využil naše chyby a v priebehu dvoch minút otočil skóre vo svoj prospech. V závere hostia strelili ďalší gól a vyhrali tak 3:5. Nastúpili sme v zostave: Slosiar – Szabó, Čík, Slúka, Petráš – Tereň, Mazúch, Klačko, Tóth – Mikula, Varga. V druhom polčase prišli postupne do hry ešte Levák, Gašpar, Šikeť a Mészáros. V tomto kole bolo aj niekoľko ďalších zaujímavých výsledkov: P.Ruskov – St.Tekov 2:5, Želiezovce – Jur 5:1, H.Vrbica – P.Vozokany 1:1, Tlmače – Hr.Kľačany 2:6, Čajkov – Kalná B 0:0, N.Dedina – N.Tekov 2:3, H.Túrovce – Lok 2:3. Naše mužstvo je aj kolo pred koncom na 5.mieste so 48 bodmi. Na prvom mieste už definitívne skončí MŠK Želiezovce. Budúcu nedeľu cestujeme do Nového Tekova.