Štyri žiacke body za tri dni

Začiatok septembra malo naše žiacke družstvo rušný. Najprv vo štvrtok 1.septembra hostilo doma žiakov Juru nad Hronom, hrajúcich pod hlavičkou „bečka“ Veľkých Ludiniec a dnes 3.septembra vycestovalo do Kalnej nad Hronom proti miestnemu súperovi. Poďme teda pekne poporiadku. Vo štvrtok doma sme začali nedobre a napriek viacerým možnostiam sme prvý polčas prehrali 0:2. V druhom polčase sa postavil do bránky Španko, ktorému post obrancu v prvej časti nesvedčil. Aj ďalšie striedania oživili náš výkon a zrazu sme viedli 3:2. V hektickom závere a zbytočnej nervozite okolo ihriska, ktorú vyvolali ľudia z hosťujúceho tímu, sme nakoniec v poslednej minúte dostali vyrovnávajúci gól. Škoda, ale aj remíza a bod za 3:3 je dobrý. O naše tri góly sa podelili Zlatko Gajdoš 2 a Filip Mazúch. Dnes, v sobotu v Kalnej mala naša žiacka výprava viac členov. V zápise sme mali až 16 hráčov. Asi sa nám aj dobre hralo. Vyhrali sme až 0:11, po polčase 0:5. Mimoriadne strelecké kopačky si dnes obul Zlatko Gajdoš, ktorý dal až 6(!) našich gólov. Ďalšie góly pridali Šándor 2, Pažický, Fašánek a Kováč po jednom. Na budúcu sobotu privítame doma Tekovské Lužany.