Sumár výsledkov z víkendu 15. a 16. septembra.

V sobotu 15.9. nastúpili najprv naši žiaci proti KŠK Juventus Levice. Statočne sme súperovi odolávali celý I.polčas, keď sme prehrávali proti najlepšiemu tímu súťaže len 0:1. Žiaľ, potom sa nešťastne zranil Martin Bóna, náš brankár a súper zlomil náš odpor. Nakoniec sme prehrali 0:6. Martinovi prajeme všetci skoré uzdravenie a úspešnú rekonvalescenciu.

Po žiakoch sa predstavili doma aj naši dorastenci proti Slavoju Pohronský Ruskov. Ako píšeme na inom mieste nášho webu, napriek tomu, že sme hrali len desiati, vyhrali sme 4:1. Tí, čo prišli si zaslúžia veľké uznanie. Tí, čo dali prednosť iným aktivitám a na poslednú chvíľu sa rozhodli neprísť, hoci to ešte v piatok prisľúbili, sa môžu len červenať. Verme, že sa to už nebude opakovať…

V nedeľu 16.9. sa naše A – mužstvo predstavilo v derby zápase v Novej Dedine. Po solídnom I.polčase 1:1 sme sa v druhej časti „odovzdali“ súperovi a prehrali sme 6:1. Dúfame, že budúcu nedeľu sa to bude inak.