Sympatický výkon v príprave v Mýtnych Ludanoch

V utorok 26,júla zohralo naše A – mužstvo ďalší prípravný zápas v Mýtnych Ludanoch. Rovnako, ako predtým v Jure súper pripravil solídny trávnik a bolo aj prijateľné počasie. Tréner Konvický poslal na úvod stretnutia nasledovnú zostavu: Lipiansky – Rádik, Čík, Hajdamár, Šuránsky – Mazúch, L.Vanya, Melaga, Šikeť – M.Petráš, T.Vanya. V II.polčase sa dohry zapojili ešte Hunka a Vlček. Z rôznych dôvodov chýbali Škorec, Gabrhel, Magda, Pleva, D.Petráš a Walachy. Po polčase 0:4 sme nakoniec vyhrali 2:7. Naše góly dali M.Petráš 4, T,Vanya, Mazúch a Rádik. Bola to dobrá príprava. Naša hra mala solídnu fazónu. Dali sme 7 gólov a mohli sme ich dať určite viac. Keď sa niektorí naši hráči, čo sa dostali do pekných šancí, naučia aspoň časť z nich premieňať, budú ešte užitočnejší pre mužstvo a sami budú mať zo svojho výkonu ešte väčšiu radosť. Na záver tohto týždňa budeme hrať poslednú prípravu ešte proti Tekovským Lužanom v nedeľu 31.júla o 18,00 hod. na našom trávniku. Veríme, že naši priaznivci budú zvedaví a prídu sa pozrieť na nové posily a aj na peknú hru pod vedením nového trénera Konvického. Dovidenia v nedeľu…