Z Kalnej nad Hronom sme nepriniesli žiadne body

Oba zápasy sme odohrali v nedeľu 11.októbra. Najprv na poludnie nastúpili žiaci proti veľmi silnému protivníkovi a tak aj vyzerá výsledok. Prehrali sme 11:0, ale to nevadí. Potešiteľné je, že po drobnej kritike v našom článku z minulého týždňa sa zmobilizovali asi všetci, ktorí tak mali urobiť. Výsledkom toho bolo, že sme v Kalnej mali na zápas k dispozícii celkom 16 hráčov. Bodaj by to vydržalo aj v budúcnosti…

Potom nastúpilo naše A – mužstvo proti domácemu „béčku“. Začali sme v zostave: Kučerka – Rádik, Škorec, Čík, Hajdamár – Mazúch, L.Vanya, Magda, Bajnovič – Klačko, T.Vanya. V II.polčase nastúpili ešte, Šikeť, P.Molnár a D.Slúka. Prvý polčas sme hneď úvode dostali gól, ale za chvíľu Tomáš Vanya vyrovnal. To isté sa zopakovalo v druhej desaťminútovke, keď vyrovnával stav na 2:2 Klačko. Žiaľ na tretí gól domácich v 36.min. sme už nedokázali odpovedať. Rovnako zle sme začali aj II.polčas, keď nám súper v 50.min odskočil na 4:2. V záverečnej časti hry sme dostali ešte jeden gól a domáci vyhrali zápas 5:2. Prehrať sa dá, ale škoda, že najviac tomu prispeli naše individuálne chyby, ktoré domáci hráči šikovne využili. Možno nabudúce… Ale kedy to nabudúce bude, to je dnes veľký otáznik. V tabuľke sme stále na 4.mieste.

Ostatné zápasy tohto kola 6.ligy: P.Ruskov – H.Túrovce 1:1, Čajkov -V.Ďur 2:0, Hr.Kosihy – P.Vozokany 3:3, Jur – H.Vrbica 0:4, V.Turovce – T.Lužany 1:2, N.Dedina – N.Tekov 4:0, H.Trsťany – Hr.Kľačany 3:3