Víťaznú zástavu držalo len A-mužstvo

Tento víkend nebol taký úspešný. Dorastenci Rybníka prehrali doma 0:6 s Tekovskými Lužanmi. Žiaci prehrali tiež doma proti Kozárovciam 0:13. Dnes hralo naše A – mužstvo doma proti Slovanu Plavé Vozokany. Nastúpili sme v zostave: Kučerka – J.Molnár, Škorec, Hajdamár, Slúka – Čík, Mazúch, P.Molnár, L.Vanya – Klačko, Petráš.V II.polčase sa postupne dostali na trávnik Bajnovič, T.Vanya, Rádik,Varga a Magda. Začali sme v pohode,ale málo efektívne. Z tejto pohody nás v 20.min vyrušil súper, keď šikovne využil naše zaváhanie v strede obrany a ujal sa vedenia 0:1. Zvýšili sme svoj tlak a dvomi gólmi Petráša v 30. a 38.min (z pokutového kopu) sme upravili výsledok na 2:1. Tak sme išli aj na prestávku do kabín. V druhej časti po prestriedaní sme mali opäť tlak. Najväčšiu šancu premárnil Bajnovič, keď niekoľkých metrov mieril len vysoko nad bránku súpera. Potom sa hra prelievala hore – dolu, hrozil aj súper, ale obrana na čele s Kučerkom a Škorecom stála pevne na nohách. Báť o výsledok sme sa prestali až v 83.min, keď Magda prešprintoval na ľavej strane ihriska súpera a jeho prihrávku dopravil do súperovej brány Mazúch. Výsledok 3:1 sme už udržali. Dá sa povedať, že bol ťažko vybojovaný, ale zaslúžený. Ťaháme už šnúru štyroch víťazstiev, čo je chválihodné. Teraz ideme v sobotu 5.septembra do Tekovských Lužian.

Ďalšie výsledky .ligy: P.Ruskov – H.Trsťany 2:0, V.Turovce – Hr.Kosihy 0:5, Kalná B – H.Túrovce 4:2, V.Ďur – H.Vrbica 1:5, S.Tekov – N.Tekov 1:2, Jur – Hr.Kľačany 1:4, Čajkov – N.Dedina 2:0.