Vybojovaný bod proti Tekovským Lužanom

V nedeľu 12.júna nastúpilo naše A – mužstvo doma proti Tekovským Lužanom. V horúcom letnom počasí sme začali v zostave Gabrhel – J.Molnár, Škorec, Čík, Hajdamár – P.Molnár, Turnai, Mazúch, Rádik – Šikeť, Petráš. V II.polčase hrali ešte Pleva, Hunka a aj Lipiansky v poli. Chýbali T.Vanya (zranenie), L.Vanya (pracovné povinnosti) a aj Klačko s Magdom (?). Súper to bol zdatný a v prvom polčase väčšinou kontroloval hru. My sme bojovali, Mazúch nastrelil aj žrď, ale v závere polčasu sme predsa dostali gól, lebo sme nedostúpili odkop z obrany. V druhej časti sa to zmenilo. Boli sme viac aktívni, tlačili sme sa pred súperovu bránku oveľa viac a po jednej peknej akcii z pravej strany, ktorú potiahol Hunka sa presadil pred bránkou Rádik sme v 51.min. vyrovnali. Potom sa hra prelievala hore-dolu. Museli sme sa aj brániť, aj sme sa vedeli dostať nebezpečne do súperovho pokutového územia. V závere sme súpera trochu rozbehali a Čík mal dve veľké šance, ale gól sme nedali, ani sme nedostali. Rozišli sme sa so súperom podobne ako na jeseň nerozhodne. Tentoraz 1:1. V priebežnej tabuľke sme sa udržali na 6.mieste práve pred T.Lužanmi.

Ďalšie výsledky tohto kola 6.ligy: H.Turovce – Čajkov 0:1, N.Dedina – N.Tekov 2:1, H.Kľačany – V.Turovce 7:0, H.Trsťany . H.Vrbica 4:2, P.Ruskov – S.Tekov 1:5, Jur – H.Kosihy 6:3.