Zase sedem gólov, ale teraz súperovi

V nedeľu 17.septembra sme hrali v Beši. Nastúpili sme v trochu pozmenenej zostave. Tak sa pozrime: Gabrhel – Rádik. Čík, Pavlík, Mráz – D.Petráš, Mazúch, Magda, M.Petráš – Klačko, T.Vanya. V II.polčase ešte hrali Hunka a Mudrák. V základe hral od začiatku Mráz a aj Tomáš Vanya. Chýbal Šipoš (pracovné dôvody), Hajdamár (karty). Nebol ani Kristín, ani Žíbek(?). Šikeťa sme uvoľnili na hosťovanie do Kalinčiakova. Teší nás návrat T.Vanyu. Bol aj strelecky efektívny. Svoje miesto si spoľahlivo zastali aj Mráz i Rádik na krajoch obrany, rovnako ako celá obrana. Súpera načal dva razy v prvej štvrťhodine David Petráš. V závere polčasu zvýšil na 1:3 T.Vanya. V 51.min zvýšil na 1:4 M.Petráš a potom sme už dohrali zápas v kľude. Ďalšie tri góly pridali ešte Hunka, T.Vanya a Klačko. Konečný výsledok bol teda opäť ako minule 2:7, ale tento raz v náš prospech. Teší nás, že sa náš tím predviedol úspešne aj pred značným počtom našich priaznivcov. Je dobre, že ich naši futbalisti nesklamali. Budúcu nedeľu hostíme doma Jur nad Hronom. Výkop je už o 12.30 hod. Žiacky tím z Pukanca, hrajúci pod hlavičkou nášho klubu tentoraz prehral 1:6 vo Veľkých Turovciach. Ďalšie výsledky tohto kola 7.ligy: Hr.Kľačany – H.Túrovce 3:2, N.Tekov – Čajkov 2:4, H.Semerovce – Hr.Kosihy 8:3, N.Dedina – P.Ruskov 6:0, Rybník – H.Vrbica 6:1, Jur – Vyškovce 0:2. V priebežnej tabuľke sme s 10 bodmi na 8.mieste.