Žiaci v Kalnej podali solídny výkon aj napriek prehre

V sobotu 4.septembra nastúpilo naše žiacke družstvo proti domácemu KFC Kalná nad Hronom. Nastúpili sme v úvode v zostave: Španko – Gašpar, Vojteššák, Kristín, Šuška, Miedzga, Beno, Krištof, Bošiak, Repiská, Turcer. Striedali ešte Bene a Gajdoš. Nezachytili sme úvod a v 8.min sme prehrávali už 2:0. Potom síce Repiská znížila, ale do polčasu domáci zvýšili na 4:1. Druhý polčas bol už plne v našej réžii. Miedzga a Gajdoš znížili svojimi gólmi len na rozdiel jedného gólu v náš neprospech, ale vyrovnať sa nám nepodarilo. Proti jednému z lídrov súťaže sme tak prehrali 4:3. Zápasu predchádzali trochu nejasnosti v súvislosti so zmenou rozhodcu a vypisovaním zápisu, možno aj preto nám v úvode chýbala koncentrácia. Chýbali z rodinných dôvodov aj pani Košťúrová a tréner Mazúch. Poďakovanie si zaslúžia aj pán Vladimír Beňo, ktorý sa ujal kaučovania nášho tímu a aj viceprezident J.Bielik, ktorý spolu s ďalšími rodičmi pomáhal aj pri riešení problémov dopravy detí na zápas.