3 body a 6 gólov proti Horným Semerovciam

V nedeľu 26.marca privítalo naše A – mužstvo na domácom štadióne súpera z Horných Semeroviec. Na jeseň sme u nich prehrali, takže diváci a aj naši hráči boli plní očakávania. Zápas sme začali v zostave: Lipiansky – Hajdamár, Škorec, Čík, J.Molnár – D.Petráš, Mazúch, Magda, Šikeť – Klačko a M.Petráš. V priebehu II.polčasu sa postupne do hry v našom mužstve ešte dostali Hunka, náš nový hráč Patrik Žídek, Pleva, Bíreš a Mráz. Na lavičke bol ešte brankár Gabrhel a z pracovných dôvodov chýbal Rádik. Prvých 25 minút bolo z našej strany skutočne skvostných. Už v 2.min. začal svoj koncert David Petráš. Strelou pod žrď zakončil náš útok a ujali sme sa vedenia. V 10. a 16.min prihral na góly najprv Klačkovi a potom Magdovi. V 23.min. potom zakončil jeden z našich ďalších rýchlych útokov svojim druhým gólom. V ďalšom priebehu odovzdal streleckú štafetu Klačkovi. Ten v 41.min. svojim druhým gólom uzavrel skóre prvého polčasu na 5:0. Po návrate z prestávky v 49.min naplnil Klačko svoj „hattrick“ a viedli sme už, pre hostí hrozivých 6:0. Potom sa náš gólostroj zasekol. Z časti preto, že sme už nedokázali premeniť ďalšie možnosti. Aj preto, že sme postupne prestriedali ďalších päť hráčov (to vidíme ako pozitívum) a nakoniec aj preto, že hostia prestriedali brankára. Ten nový nám svojimi brilantnými zákrokmi zneškodnil minimálne tri, či štyri vyložené gólové príležitosti. Hostia nakoniec tiež dali „čestný“ gól a stretnutie sa skončilo našim zaslúženým víťazstvom 6:1. Naši prítomní priaznivci mohli vidieť, ako sa naši hráči skutočne bavili futbalom. Verme, že im to vydrží čo najdlhšie. Budeme to potrebovať už budúci víkend, kedy cestujeme do Kalnej nad Hronom. Ďalšie výsledky: Beša – T.Lužany 1:2, H.Vrbica – Čajkov 1:1, N.Dedina – N.Tekov 4:1, P.Ruskov – Hr.Kosihy 2:3, Rybník – V.Turovce 6:0, Hr.Klačany – Kalná 0:2