V Kalnej sme prehrali, ale…

V prvú aprílovú nedeľu sme nastúpili proti jednému z najsilnejších súperov 7. ligy v Kalnej nad Hronom. Začali sme v zostave: Gabrhel – Hajdamár, Škorec, Čík, J.Molnár – D.Petráš, Mazúch, Magda, Rádik – M.Petráš, Klačko. V II.polčase sa postupne dostali do hry Hunka, Žíbek, Šikeť, Kristín a Mráz. Hrali sme solídne, ale kvalitu musíme uznať aj súperovi. Už v 21.min sa ujali domáci vedenia. Dôležitým momentom v náš neprospech bola v 41.min nariadená sporná penalta proti nám (podľa našich hráčov i prítomných priaznivcov) a následné vylúčenie J.Molnára, ktoré nás veľmi oslabilo. Po prestávke to domáci využili a vyhrali 3:0. Keď to zhrnieme, tak o výsledku rozhodli asi tri faktory. Za prvé, spomínané vylúčenie. Po druhé, kvalita súpera a po tretie, výkon rozhodcu, ktorému sa slušne povedané, zápas veľmi nevydaril. Takže tak. Žiaľ, aj takéto zápasy bývajú. Ostatné výsledky tohto kola: Hr.Kosihy – Čajkov 0:2, H.Semberovce – N.Dedina 2:2, N.Tekov – P.Ruskov 2:1, H.Vrbica – V,Turovce 5:0, H.Túrovce – Rybník 3:4, T.Lužany – Hr.Kľačany 0:1. Na budúcu nedeľu hostíme doma Tekovské Lužany so začiatkom už o 12,30 hod. Naši žiaci v Kozárovciach nakoniec nehrali a dohrajú tento zápas až 18.apríla o 16,00 hod.