4 góly Klačka a náš 6-bodový víkend

V poslednú septembrovú nedeľu hostil náš OFK Družstevník Žemberovce v 6.lige v derby zápase súpera z Novej Dediny. Nastúpili sme v zostave: Bóna – J.Molnár, Škorec, Čík, Rádik – Magda, Mazúch. Petráš, Turnai – T.Vanya, Klačko. V II.polčase sa dostali na ihrisko ešte Šikeť, Vlček a J.Kristín. Bol to zápas so vždy obávaným súperom, ale tentoraz sme sa dobre pripravili. V 30.min. sme sa ujali vedenia, keď Petráš premenil pokutový kop. Tesné vedenie sme udržali až do prestávky. Škoda, že musel odstúpiť pre zranenie Petráš. Napriek tomu sme výborne rozohrali prvých 20 minút druhej časti hry, keď najprv Čík a potom dva razy Klačko rozvlnili sieť súperovho brankára. Nevadili ani dva góly hostí, lebo v závere pridal Klačko ešte ďalšie dva góly a tak sme po veľmi dobrom výkone vyhrali s pozoruhodným výsledkom 6:2. Naši verní priaznivci odmenili hráčov po zápase veľkým potleskom. A ešte jedna pripomienka. Náš dlhoročný videotechnik Andrej Košťúr mal v týchto dňoch 50.narodeniny. Aj tohto cestou sa pripájame ku gratulantom. Iste aj jeho potešil výkon a výsledok tohto zápasu. Budúci víkend hráme už v sobotu 2.októbra v Jure nad Hronom.

Ďalšie výsledky tohto kola 6.ligy: H.Turovce – Hr.Kľačany 3:6, Hr.Kosihy – H.Vrbica 3:1, N.Tekov – V.Turovce 8:2, S.Tekov – Jur 5:0, P.Ruskov . H.Trsťany 4:4, T.Lužany – Kalná B 2:2

V sobotu 25.9. hrali doma aj naši žiaci. Nastúpili proti KSK Levice. Vyhrali 5:3, po polčase 5:1. Naše góly dali Miedzga 2, Beno, Gajdoš, Balla. V závere nám trochu ubúdali sily, ale víťazstvo sme už ubránili. Takže víkend mal žemberovský futbal za 6 bodov.