Žiaci vyhrali, A-mužstvo vybojovalo bod

Predchádzajúce tri zápasy naše žiacke družstvo o gól prehralo. V sobotu v Hronských Kľačanoch nastupovali v zostave: Gašpar – Suška, Miedzga, Beno, Krištof, Gajdoš, Balla,Šándor, Šarkozy, Zábudlý, Kristín. Do hry sa ešte dostali F.Mazúch, Kováč, Melicherčík. Po dvoch góloch Gajdoša a jedným Bena sme v 47.min viedli už 0:3, ale opäť to bol v závere horor, keď domáci znížili na 2:3. Tentoraz sme ale nakoniec víťazstvo ubránili a vyhrali sme 2:3. V tabuľke to po dnešku znamená pre náš tím 7.miesto s 8 bodmi.

V nedeľu 19.augusta v Hronských Kľačanoch nastúpilo aj naše A – mužstvo. Začalo v zostave: Oboňa – J.Molnár, Škorec, Čík, Hajdamár – Magga, Mazúch, Turnai, Rádik – T.Vanya, Klačko. V II.polčase hrali ešte Petráš, Šikeť a Vlček. Začiatok sme mali opäť veľmi vlažný, lebo už v 13.min sme prehrávali 2:0. Našťastie sa neopakoval scenár ako proti Kalnej a tento stav zostal už do polčasu. V druhej časti hry sme „tvrdili muziku“ my, ale gólovo sme sa presadili až v záverečnej časti hry, hoci šancí sme na to mali niekoľko aj skôr. Najprv v 72.min. znížil Klačko a v 89.min Čík vyrovnal na 2:2. To bol aj konečný výsledok. Keď to zhrnieme, remízu si vážme. Budúci víkend hostíme Novú Dedinu.

Doteraz známe ďalšie výsledky 6.ligy: H.Trsťany – H.Turovce 0:6, V.Túrovce – Hr.Kosihy 1:0, Kalná B . Čajkov 0:0, H.Vrbica – T.Lužany 4:1.