A -mužstvo nesie 3 body z Horných Turoviec

V nedeľu 22.mája hralo naše A – mužstvo v Horných Turovciach. Začali sme v zostave: Lipiansky – J.Molnár, Škorec, Turnai, Hajdamár – Mazúch, L.Vanya, Rádik, Magda – Klačko, T.Vanya. Na trávnik sa ešte dostali Čík, P.Molnár a Hunka. Ako zvyčajne, pomerne skoro sme sa dostali do vedenia T.Vanyom. Keď domáci zakrátko vyrovnali, vkrádali sa medzi našich priaznivcov obavy. Našťastie nepriaznivý scenár sa nekonal, lebo L.Vanya, Magda a Klačko ešte do prestávky pridali ďalšie tri naše góly. Takže do kabín na prestávku sme išli s dobrým skóre 1:4 v náš prospech. V II.polčase už žiadny gól nepadol a domov nesieme tri body O skóre sme v priebežnej tabuľke 6.ligy na 5.mieste s 39 bodmi pred Novým Tekovom. Na budúci týždeň hráme doma už v sobotu proti Pohronskému Ruskovu. Ďalšie výsledky tohto kola 6.ligy P.Ruskov – Jur 6:4, St.Tekov – H.Vrbica 2:1, Čajkov – N.Dedina 1:0, V. Túrovce – Kalná B 0:2, T.Lužany – Hr.Kľašany 1:0, Hr.Kosihy – H.Trsťany 6:2

V stredu tento týždeň dohrávalo doma naše žiacke družstvo zápas z jesene proti „béčku“ Slovanu Levice. Remizovali sme 3:3, hoci sme viedli do polčasu 2:0 a ešte aj 3:2.Nebol to náš najlepší výkon, to sa môže stať. Takže máme bod namiesto troch. Na okraj stretnutia treba pár viet. Zápas sa nevydaril najmä nášmu brankárovi. Čo už, treba len dúfať, že sa z toho poučí a také chyby nebude opakovať častejšie. Treba najmä byť duchom na zápase po celý jeho čas...Zápas, ktorý sme mali hrať v sobotu nám ObFZ preložil na stredu 1.júna.