V Čajkove sme prehrali

V prvú júnovú nedeľu sme nastúpili už o 14,00 hod, v Čajkove proti miestnemu klubu. Zápas sme začali v zostave: Gabrhel – J.Molnár, Škorec, Čík, Hajdamár – D.Petrráš, Mazúch, Magda, Rádik – M.Petráš, Klačko, V II.polčase ešte zasiahol do hry aj Hunka. Stretnutie sa dá charakterizovať ako dve rozdielne časti hry. Prvá časť nám vôbec nevyšla, čo domáci naplno využili a do kabín na prestávku sme išli s hrozivým výsledkom 0:4. Druhú časť hry odštartoval v 50.minúte svojim prvým gólom Klačko. Možno povedať, že tento polčas sme mali hru pod kontrolou my. V 74.min pridal Klačko svoj druhý gól. K remíze nám chýbalo, aby sme premenili niektoré z ďalších vyložených šancí, ktorých sme ešte mali dosť. Nestalo sa a domáci v nadstavenom čase dali aj piaty gól. Zápas sme preto prehrali 5:2. Sú aj takéto súboje. Zahoďme to za hlavu a skúsme posledné dva zápasy dohrať bez prehry. Už budúci víkend hostíme doma Veľké Turovce. Súťaž potom ukončíme v Hontianskej Vrbici. Zatiaľ ďalšie známe výsledky: P.Ruskov – N.Dedina 0:6, Rybník – Kalná 0:3, H,Vrbica – Beša 3:2, H.Semerovce – T.Lužany 4:2, V,Turovce – Hr.Klačany 0:3,