Žemberovský víkend bez bodu

V prvú májovú nedeľu vycestovalo naše A mužstvo na susedské derby do Novej Dediny. Začali sme v zostave: Lipiansky-J.Molnár, Škorec, Turnai, Hajdamár – Mazúch, P.Molnár, L.Vanya, Rádik – Pleva, T.Vanya. V II.polčase striedali Petráš, Šikeť a Hunka. Zo súpisky vidno, že nám chýbali Klačko, Magda (obaja pre pracovné záležitosti) a Čík pre disciplinárny trest. Začali sme dobre, lebo už v 3.min sme sa Tomášom Vanyom dostali do vedenia. Mali sme potom ešte ďalšie možnosti, ale nevyužili sme ich. V posledných 15 minútach domáci výsledok otočili. Keď v úvode II.polčasu pridali aj tretí gól, už sme sa nedostali späť do hry. V závere sme dostali aj ďalší gól a prehrali sme nakoniec 4:1. Budúci víkend hráme doma proti Juru nad Hronom. Ďalšie doteraz známe výsledky 6.ligy: Hr.Kľačany – H.Turovce 1:4, H.Trsťany – P.Ruskov 3:1, Kalná B – T.Lužany 1:2, V.Turovce – N.Tekov 0:7.

Aj naše žiacke družstvo hralo na ihrisku súpera s KŠK Levice. Prehrali sme nečakane vysoko 1:8. Hádam nabudúce to bude lepšie. V sobotu 14,mája hrajú doma proti Starému Tekovu.